KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, na Ukrainie i Białorusi

SEO / SEM

Yandex.Money pozwala podłączyć do witryny najpopularniejsze systemy płatności

Yandex.Money wychodzi na rynek processingu różnych sposobów płatności — właśnie opracowali rozwiązanie płatnicze all-in-one dla wszystkich prowadzących biznes w internecie. Z jego pomocą, na przykład, sklepy internetowe lub fundacje charytatywne mogą w łatwy sposób dodać na stronie najpopularniejsze w Rosji sposoby płatności. Są to płatność kartą, gotówką przez terminal, a także z elektronicznego portfela w Yandex.Money i z konta telefonu komórkowego.

Rozwiązanie płatnicze działa z kartami  MasterCard i Visa, w tym Maestro i Visa Electron (jeśli bank użytkownika obsługuje płatności online). Gotówkę akceptuje ponad 170 tysięcy terminali w całej Rosji. Zapłacić z konta telefonu komórkowego mogą abonenci Beeline, Megafon, MTS i Tele2. W przypadku płatności kartą bankową, pieniędzmi elektronicznymi lub gotówką prowizja z użytkowników nie pobiera się.

Aleksiej Koroluk, dyrektor generalny REG.RU: «Yandex rozwija się w dobrym kierunku. Rosja idzie wyjątkową drogą rozwoju narzędzi płatniczych: w przeciwieństwie do USA, gdzie popularne jest zaledwie kilka rodzajów płatności, w naszym kraju w zależności od regionu, rozpowszechnione są dziesiątki systemów płatniczych. Łączenie ich w wygodnym interfejsie i z jednym punktem podłączenia pozwoli Yandex.Money uzyskać dodatkowe korzyści przy zawieraniu umów ze sklepami internetowymi».

Procedura podłączania płatności jest bardzo prosta. Organizacji wystarczy wypełnić zgłoszenie, podpisać umowę z Yandex.Money, uzyskać kod przycisków i wstawić je na stronie.

Źródła: company.yandex.ru

SPRAWDŹ:   Yandex.Money i Twitter uruchomili serwis szybkich przelewów elektronicznych

Dziękuję, że dzielicie się ze znajomymi: