KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, na Ukrainie i Białorusi

Social Media

Socialbakers zrealizował system analityki dla Vkontakte

Firma Socialbakers, specjalizująca się w analizie social media, poinformowała o rozpoczęciu świadczenia usług zaawansowanego monitoringu platformy Vkontakte. Po raz pierwszy na rosyjskim rynku pojawiło się narzędzie, zdolne mierzyć skuteczność obecności marki w kluczowych sieciach społecznościowych, takich jak VK.com, Facebook, Twitter i YouTube.

SMM-marketingowcy otrzymują produkt, który pozwala przeanalizować zachowanie i zaangażowanie swoich fanów/subskrybentów w sieciach społecznościowych na wszystkich istotnych platformach w ramach jednego panelu narzędzi.

Socialbakers współpracuje z klientami z ponad 99 krajów, w tym z tak znanymi firmami, jak Nestle, Nokia, McDonalds, pomagając im mierzyć, porównywać i zwiększać efektywność ich obecności w sieciach społecznościowych. Narzędzie Socialbakers Analytics udostępnia wizualnie wygodne raporty według najważniejszych metryk w Social Media, w tym benchmarking branży i analiza konkurencyjności. Dodawanie platformy Vkontakte pozwala Socialbakers zaproponować najbardziej kompleksowe rozwiązania dla marek.

Jan Rezab, CEO Socialbakers: “Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Vkontakte, gdyż dla brandów jest to możliwość uzyskania analityki z kluczowej rosyjskiej platformy społecznościowej. Nie da się zoptymalizować swój potencjał rynkowy, nie wiedząc jak mierzyć skuteczność i porównywać ją z wynikami swoich konkurentów. My zawsze mówimy, że Socialbakers Analytics to narzędzie nie tylko do pomiaru jednej metryki. Jest to kompletny system monitorowania wszystkich wskaźników, takich jak zaangażowanie lub dane o subskrybentach.”

Źródło: socialbakers.com

SPRAWDŹ:   13 sposobów promowania fanpage'a lub grupy VKontakte

Dziękuję, że dzielicie się ze znajomymi: