KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, na Ukrainie i Białorusi

Social Media Marketing na VK.com

Vkontakte

Nasza agencja DaCompany świadczy usługę kompleksowej kampanii marketingowej na najpopularniejszej w Rosji platformie społecznościowej — VK.com, znanej jako Vkontakte.

Wykorzystując Social Media Marketing rozwiązujemy trzy zadania:

  1. Budujemy bazę lojalnych klientów w rosyjskojęzycznym internecie
  2. Przeprowadzamy kampanie promujące na nowym rynku produkt, usługę lub wydarzenie
  3. Zwiększamy liczbę potencjalnych klientów odwiedzających stronę internetową

Nasze usługi zawierają:

Opracowanie strategii marketingowej 
Strategia jest łącznikiem między celami biznesowymi a wszelkimi działaniami w mediach społecznościowych. Tworzymy spójną historię i kontrolujemy każdy krok, który robimy.

Opracowanie treści
Tylko native speakerzy pracują nad tworzeniem treści. Wiemy, jak przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta za pomocą tekstu, grafiki i wideo w kontekście każdej platformy.

Community management
Uwaga wschodnich konsumentów jest skupiona na VK, Instagramie, OK i Facebooku. Mając mentalność lokalnych użytkowników, jesteśmy w stanie stworzyć lojalną społeczność.

Reklama targetowana
Istotnym jest zwiększenie rozpoznawalność marki na nowym rynku. Dostarczamy przesłania naszych klientów na tych platformach, gdzie skupiona jest uwaga użytkowników.

Influencer marketing
Zaufanie konsumentów jest bezcenne. Pomagamy zbudować uczciwe i korzystne relacje z lokalnymi influencerami, którzy lubią i cenią swoją publiczność.

Analytics
Wiemy wszystko, co dzieje się z marką w internecie. Oprogramowanie reaguje natychmiast, angażujemy się od razu. Każda złotówka zainwestowana w marketing pracuje dla naszych klientów.

Realizowaliśmy kampanie dla:

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź moje teksty o VK:

Potrzebujesz pomocy z VK? Porozmawiajmy!

Wyślij formularz aby otrzymać naszą ofertę: