KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, na Ukrainie i Białorusi

Reklama w Yandex

Reklama w wyszukiwarce Yandex

Yandex, tak samo jak Google, sprzedaje reklamy w swojej wyszukiwarce. System, za pomocą którego można umieścić swoje reklamy, nazywa się Yandex.Direct.

Umieszczenie i wyświetlenie reklamy jest bezpłatne, natomiast płacisz za przejście do twojej strony internetowej. Koszt przejścia kształtuje się za pomocą aukcji i zależy m.in. od stawki konkurentów oraz jakości twoich reklam.

Reklama znajduje się nad lub pod wynikami wyszukiwania. Obok ogłoszeń reklamowych znajduje się napis „Reklama”. Wygląda to tak:

Reklama w Yandex

Reklama w sieci partnerskiej Yandexa

Oprócz reklam w wyszukiwarce, masz możliwość umieszczenia reklamy w sieci partnerskiej Yandex, która jest również nazywana Siecią Reklamową Yandex (Yandex Advertising Network).

W przeciwieństwie do reklam w sieci wyszukiwania, które odpowiadają na bieżące zapytania użytkowników, tematyczna reklama w sieci partnerskiej koncentruje się na zainteresowaniach użytkownika, jego zachowaniu się w internecie oraz na treści strony internetowej, którą przegląda w tej chwili.

W tym przypadku, opłata jest tak samo naliczana za każde przejście do twojej strony internetowej. Oprócz krótkiego tekstu możesz dodać do swoich reklam obrazek lub zdjęcie produktu:

Reklama w sieci partnerskiej Yandex

Potrzebujesz pomocy w ustawieniu kampanii reklamowej w Yandexie? Napisz do mnie. Małym firmom doradzam bezpłatnie.

Wyślij formularz aby otrzymać naszą ofertę: