KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, na Ukrainie i Białorusi

SEO / SEM

Mail.ru Group przedstawił przeglądarkę Amigo wersji beta

W zeszłym tygodniu Mail.ru Group ogłosił uruchomienie przeglądarki Amigo wersji beta, zintegrowanej z serwisami społecznościowymi Moj Mir, Odnoklassniki, Vkontakte, Twitter i Facebook.

Oprócz tego, że społecznościowa przeglądarka pozwala zawsze być na bieżąco z nowościami przyjaciół w sieciach społecznościowych, ona również daje możliwość dzielenia się z nimi swoimi wiadomościami, słuchać muzyki, dzielić się linkami i obrazkami, zmieniać swój status i to wszystko nie odrywając się od wyszukiwania informacji w sieci. Amigo może także sprawdzać skrzynkę pocztową i natychmiast powiadamia o nowych wiadomościach w Poczcie Mail.Ru.

Cała społecznościowa funkcjonalność przeglądarki Amigo znajduje się w specjalnym panelu, który można w razie potrzeby ukryć. Przy pierwszym wejściu do przeglądarki, należy podłączyć swoje konta Odnoklassniki, Moj Mir, Vkontakte, Twitter i Facebook.

Zainstalować wersję beta przeglądarki Amigo można stąd.

Przypomnijmy, premiera wersji alfa społecznościowej przeglądarki Amigo odbyła się pod koniec września 2012 roku, a do zeszłego tygodnia można ją było uzyskać tylko poprzez wypełnienie specjalnego formularza i pozostawienia swoich danych kontaktowych.

SPRAWDŹ:   Ukraina: VK.com generuje 70% przejść na strony internetowe wśród wszystkich sieci społecznośćiowych

Dziękuję, że dzielicie się ze znajomymi: