KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, na Ukrainie i Białorusi

Social Media

Dj Tiesto założył stronę w Vkontakte

Holenderski dj Tijs Verwest, znany pod pseudonimem Tiesto, założył sobie stronę w rosyjskiej sieci społecznej „Vkontakte”. Link do niej został opublikowany 7 września na Facebook’u muzyka.

Pierwsze wpisy i zdjęcia na oficjalnej stronie Tiesto zostały opublikowane 4 września. Na niej też dodano kilka utworów.

Strona ma status oficjalnej i prowadzona będzie w języku angielskim. Na tę chwilę podpisało się na nią ponad 37 tysięcy osób.

W sierpniu 2012 roku magazyn „Forbes” nazwał Tiesto najlepiej opłacanym DJ’jem świata. Według dziennika, w ciągu roku Tiesto zarobił 22 mln dolarów. Na stronie muzyka w Facebook zapisało się ponad 12,7 mln użytkowników.

Potwierdzenie kont gwiazd pojawiło się w sieci „Vkontakte” w grudniu 2011 roku. W zasadzie oficjalne strony tworzą popularni ludzie i zespoły, działające na terenie Rosji i w byłym ZSRR.

Ponadto, w dniu 4 września amerykański zespół MGMT otworzył przedstawicielstwo w rosyjskiej sieci społecznej. Na ich stronie zostało opublikowane powitanie w imieniu zespołu, sześć piosenek i linki do teledysków.

MGMT był najbardziej popularnym zespołem w internetowym radio Last.fm w 2008 roku.

lenta.ru

SPRAWDŹ:   Vkontakte, największa sieć społecznościowa w Rosji, planuje międzynarodową ekspansję

Dziękuję, że dzielicie się ze znajomymi: