KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, Ukrainie, Białorusi

Tłumaczenie stron internetowych

Jeśli już masz witrynę www, chciałbym zaproponować pełne tłumaczenie strony internetowej na język rosyjski. Przy tym rosyjska wersja witryny może znajdować się pod tym samym adresem www, co i oryginalna polska strona, albo na nowej, rosyjskiej domenie.

Tłumaczeniem i copywritingiem w naszej agencji zajmują się wyłącznie native speakerzy języka rosyjskiego lub ukraińskiego. Teksty, które tworzymy, są zrozumiałe dla wschodniego odbiorcy i z powodzeniem zajmują wysokie pozycje w rosyjskich wyszukiwarkach. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów:

Imię i nazwisko*
Nazwa firmy*
Email*
Telefon
Adres strony internetowej
Wiadomość*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od DaCompany Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest DaCompany Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Grottgera 16/1. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
Facebook Messenger