KonstantinKanin.com

Marketing internetowy w Rosji, Ukrainie, Białorusi

Reklama w Yandex

Reklama w wyszukiwarce Yandex

Yandex, tak samo jak Google, sprzedaje reklamy w swojej wyszukiwarce. System, za pomocą którego można umieścić swoje reklamy, nazywa się Yandex.Direct.

Umieszczenie i wyświetlenie reklamy jest bezpłatne, natomiast płacisz za przejście do twojej strony internetowej. Koszt przejścia kształtuje się za pomocą aukcji i zależy m.in. od stawki konkurentów oraz jakości twoich reklam.

Reklama znajduje się nad lub pod wynikami wyszukiwania. Obok ogłoszeń reklamowych znajduje się napis „Reklama”. Wygląda to tak:

Reklama w Yandex

Reklama w sieci partnerskiej Yandexa

Oprócz reklam w wyszukiwarce, masz możliwość umieszczenia reklamy w sieci partnerskiej Yandex, która jest również nazywana Siecią Reklamową Yandex (Yandex Advertising Network).

W przeciwieństwie do reklam w sieci wyszukiwania, które odpowiadają na bieżące zapytania użytkowników, tematyczna reklama w sieci partnerskiej koncentruje się na zainteresowaniach użytkownika, jego zachowaniu się w internecie oraz na treści strony internetowej, którą przegląda w tej chwili.

W tym przypadku, opłata jest tak samo naliczana za każde przejście do twojej strony internetowej. Oprócz krótkiego tekstu możesz dodać do swoich reklam obrazek lub zdjęcie produktu:

Reklama w sieci partnerskiej Yandex

Potrzebujesz pomocy w ustawieniu kampanii reklamowej w Yandexie? Napisz do mnie. Małym firmom doradzam bezpłatnie.

Wyślij formularz aby otrzymać naszą ofertę:

Imię i nazwisko*
Nazwa firmy*
Email*
Telefon
Adres strony internetowej
Wiadomość*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od DaCompany Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest DaCompany Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Grottgera 16/1. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
Facebook Messenger